Kispad U17 | Benkó Tihamér | FK Csíkszereda – Temesvári Banatul Sportiskola 17–0

Nem mindennapi különbséggel múlta felül U17-es Elitligás csapatunk a Temesvári Banatul Sportiskola fiataljait. A 17 gólos sikerrel a dobogó harmadik fokára kapaszkodtunk fel.

A kiütéses győzelmet hozó találkozót aligha lehet mélyebb szakmai elemzésnek alávetni, egyszerűen közel sem képviselt egy szintet a két gárda. Ennek megfelelően röviden értékelt Benkó Tihamér vezetőedző.

“Az eredmény egyértelműen tükrözi a csapatok közötti minőségbeli különbséget. Az elmúlt hetekben is keményen dolgoztak a srácok, az eredmények nem alakultak jól, így mindenképp szükségünk volt már győzelemre, újabb pontokra.

Az elsőtől az utolsó percig nagyon komolyan vette a csapat ezt a meccset is, igyekeztek mindent kihozni a mai találkozóból, mint ahogy ebből a hétből is, ezért gratuláció jár nekik. Hoztuk a kötelező 3 pontot, ami jár ezért a győzelemért is a jövő heti, CFR elleni kolozsvári rangadó előtt” – összegezte Benkó Tihamér.