Kispad | Elitliga U15 | Ubrankovics Zoltán | FK Csíkszereda – Bukaresti Dinamo SC 1–3

Hazai pályán szenvedett 3–1 arányú vereséget U15-ös, elitligás csapatunk. A mérkőzést Ubrankovics Zoltán vezetőedző értékelte honlapunknak.

"Az ellenfelünk kezdte jobban a mérkőzést, aktívabb volt határozottan és egy picit a saját térfelünkre szorított minket. Ennek ellenére a gólt egy kontra támadásból tudták elérni. Fokozatosan találtunk fogást a saját térfélre beálló ellenfél ellen, de veszélyesek voltak a megindulásáik. A félidő vége felé már megtaláltuk az ellenszerét ezeknek, és egyre több olyan helyzet alakult ki a kapujuk előtt, amivel gólokat szerezhettünk volna. Végül egy büntetőből sikerült kiegyenlíteni.

A második félidő nem kezdődött a számunkra jól, mert szinte ugyanarról a pozícióból indított kontratámadást góllal fejezett be az ellenfelünk. Ez egy kicsit megfogott minket. Személyi cserékkel, pozíció-változtatással kiegyenlítetté tettük a játékot, és szép lassan egy picit többet birtokoltuk a labdát, többet tartózkodtunk az ellenfél térfelén. Azonban csak jobb oldalon tudtunk mögéjük kerülni, vagy kecsegtető helyzetbe kerülni, illetve középen középpályásaink egyéni akciója vagy átlövései jelentettek esetleges gólveszélyt.

Ugyan a játékunk folyamatosabb és jobb volt, mint előző héten, de összességében ellenfelünk nagyobb veszélyt jelentett a kapunkra, mint mi az övékre, így a győzelmük nem volt érdemtelen. A srácok az utolsó pillanatig megpróbáltak mindent. Sajnos a végjátékban nem volt átütőerő és pontosság, ami kellett volna ahhoz, hogy esetleg döntetlenre hozzuk, vagy akár győzelemmel tudjunk lejönni a mérkőzés végén".